Boksieri problematik përleshet në konferencë për shtyp – VIDEO

auto_PAY-Kubrat-Pulev-and-Dereck-Chisora-being-held-back-by-security1462350682.jpg

Boksieri i famshëm britanik, Dereck Chisora asesi të mbushet mend. Si zakonisht ai vazhdon të bëjë probleme në konferenca për media para përballjeve me kundërshtarët e tij.
Kësaj radhe ai e provokoi kundërshtarin e ardhshëm të tij, bullgarin Kubrat Pulev.
Ka qenë Chisora ai që ka provokuar i pari duke tentuar ta kap për koke Pulevin për ta goditur.
Në mes tyre u futën anëtarët e sigurimit të cilët qetësuan situatën. Chisora dhe Pulev do të sfidohen në garë për titullin e më të mirit të Evropës.

Komentet
Loading...

Leave a Reply

Top