‘Bomba’ britanike çmend Dubain, nxjerr format seksi

auto_q11501511646.jpg

Ajo është e njohur për format bombastike trupore, sidomos gjoksin për të cilin ka shpenzuar shumë që ta ketë përmes operacioneve plastike.

Dhe, Chloe Khan nuk heziton t’i ekspozojë ato e nuk mundi të rezistojë pa i ekspozuar edhe këtë javë, gjatë pushimeve që po i kalon në Dubai, përcjell Bota sot.

Ylli mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj, duke veshur shumë rroba e duke treguar sa më shumë nga lëkura e saj.

26 vjeçarja nxori gjoksin bombastik dhe çmendi edhe Instagramin, pasi publikoi fotografi

Komentet
Top