Loading...

Bombë” nga Gundogan

1-144-650x358.jpg

Mesfushori i Borussia Dortmundit, Ilkay Gundogan nuk do të nënshkruajë kontratë të re me klubin nga Bundesliga.
E përditshmja gjermane “Bild” ka njoftuar se Gundogan ka vendosur të mos e vazhdojë marrëveshjen e tij me Dortmundin, e vlefshme deri më 2017.
Andaj, Gundogan ka rikthyer spekulimet rreth të ardhmes së tij.
Ai kërkohet nga klube të ndryshme përfshirë Manchester Unitedin dhe Juventusin.

el-madrid-de-zidane-se-la-juega-en-roma-7

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media