Loading...

Capital T lanson klipin e këngës “Bomba” – VIDEO

capitalt-e1540140890370-780x439.jpg

Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga mban titullin “Bomba” dhe është prodhuar nga vet reperi.Rzon është kujdesur për muzikën, derisa masterizimi është bërë nga Avaxus.

Regjinë e videoklipit e ka bërë Alban Selimaj, ndërsa Adonis Krasniqi është kinematograf.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media