Loading...

Catherine Zeta-Jones publikon një foto të rrallë familjare – FOTO

0-216.jpg

Catherine Zeta-Jones u ka dhënë fansave pamje të rralla të jetës së saj familjare.

Aktorja ka kënaqur ndjekësit e saj në mediat sociale me një fotografi bardhë e zi, në të cilën ndodhet bashkëshorti i saj Michael Douglas, vajza Carys dhe i biri Dylan, shkruan mirror.

“Plotësisht të pushuar”, ka shkruar aktorja në përshkrimin e fotos së publikuar.

Catherineduket sportive dhe e buzëqeshur, Dylan është i fokusuar në kamerë dhe babai Michael duket sikur është gati për një sy gjumë të ëmbël.

0a

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media