Çfarë po ndodh në Sarajevë/ Rama ul në tavolinë Vuçiçin me Mustafën

rama.png

Kryeministri Rama është fotografuar në tavolinë me kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiç dhe atë të Kosovës, Isa Mustafa.

Ata janë fotografuar në një restorant në Sarajevë. Nuk dihet me saktësi tema e bisedës, por fotoja ka qarkulluar në “Twitter”.

Rama shihet që është në krah të Vuçiçit, ndërsa përballë tyre është Mustafa. Personi që ka publikuar foton shkruan “Gjithçka mund të ndodhë në Sarajevë”.

Komentet
Top