Loading...

“Charlie Hebdo” karikaturë për 4 klerikët shqiptarë: Ja miqtë e rinj – FOTO

0b28.jpg

Numri i fundit i revistës satirike “Charlie Hebdo” i ka dedikuar një karikaturë edhe delegacionit të katër klerikëve shqiptarë që morën pjesë në marshimin e Parisit.

Në këtë karikaturë shfaqen klerikët më moton “Je suis Charlie” (Unë jam Charlie) dhe sipër karikaturës është shkruar në “Noveaux Amis”, që përkthehet “Miq të rinj”.

0

0a

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media