Chris Brown i komenton Rihanna’s

auto_MAIN-Social-media-in-uproar-after-Chris-Brown-leaves-comment-on-rihanna-carnival-post1502179627.jpg

Rihanna së fundmi është duke marrë pjesë në festivalin tradicional në vendlindjen e saj, Barbados, dhe veshja e saj ishte thjesht e pabesueshme.

Këngëtarja postoi një foto me veshjen ekstravagante në Instagram, e bomba ishte kur Chris Brown – ish i dashuri i saj, e komentoi atë.

Në mesin e mijëra komenteve, sigurisht se në sy ra ai i këngëtarit që dikur abuzoi me Rihanna’n, duke i lënë “sytë” emoji nën fotografinë e saj.

Fansat padyshim se e panë këtë dhe e pëlqyen komentin mbi 4 mijë herë.

Komentet
Top