Loading...

Çifti shqiptar kapet duke bërë seks në veturën e shtetit – VIDEO

auto_esss1555604473.jpg

Keqpërdorimi i veturave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të jetë prezente dhe të praktikohet nga zyrtarë të ndryshëm.

Mirëpo, përpos shpejtësive në trafik, një gjë e pazakontë ka ndodhur në njërën prej veturave “4Z”.

Media ka siguruar një video ku shihen një çift teksa shprehin epshet e tyre seksuale në veturën e shtetit.Rasti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Balincë.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media