Loading...

Cilin qytet vizitoi Enca?

auto_e11480172654.jpg

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia pas shumë mbrëmjesh muzikore dhe vizitës së saj të fundit në Milano të Italisë, këngëtarja ka vendosur të shijoj bukurinë e Valbonës në Shqipëri.

Enca, përmes rrjeteve sociale çdoherë mundohet të jetë pranë admiruesve të saj dhe t’i lë të informuar për çdo hap të saj.

Ne kemi shkëputur fotografi nga qëndrimi i saj në qytetin e Valbonës, bukuri kjo e cila të sjell ngrohtësi në këto ditë të ftohta.

Komentet
Top