City pas Navasit

navas-zidane-619x358.png

Pep Guardiola e sheh Keylor Navasin si portier të ardhshëm të Manchester Cityt.

Claudio Bravo dhe Willy Caballero nuk kanë arritur ta bindin Pep Guardiolan dhe për këtë skuadra angleze ka filluar të kërkojë portier.

Sipas asaj që shkruan gazeta e njohur spanjolle AS, klubi do të mundohet të gjejë portier në Spanjë.

I pari ën lsitë është portieri aktual i Real Madridit, Keylor Navas.

Në anën tjetër edhe ‘Mbretërit’ do të kërkojnë portier të ri.

Komentet
Top