Loading...

‘Çmendet’ Neymar, pozon i gjysem i zhveshur – FOTO+16

Screenshot_2-32-1.jpg

Ndonëse e pret një ndeshje e vështirë përballë Real Madrid, Neymar sfidon të ftohtin.Veshur me pantallona të shkurtra dhe me kapelen e Babagjyshit të Krishtlindjes Neymar na përshëndet në mes të dëborës.

Mesa duket futbollisti i PSG-së i do shumë festat.Imagjinoni sesi do të mirëpres PSG nëse futbollisti sëmuret në përballjen e të mërkurës me Realin.

Komentet
Top