Coco reklamon sytjenat në mënyrë të pazakontë – VIDEO

42CEFD7400000578-4744148-image-a-12_1501428461774.jpg

Ylli televiziv, Coco Austin, shpërbleu 13.8 milionë fansat e saj me gjoksin e saj të bëshëm teksa po reklamonte bikinet e reja nga firma The Perfect Sculpt, të cilat quhen “Push-up”.

Modelja 38 vjeçare, e cila është e punësuar nga brendi i sytjenave nga New Jersey, ua shpjegoi fansave trukun e sytjenave më të reja nga The Perfect Sculpt.

Ajo e provoi “bikinin” me tërheqje nga kjo firmë dhe rezultatet i shihni vetë në video.

Komentet
Loading...
Top