Conte pranon që s’mund ta ndalojë Hazard të largohet

conte-flet-per-grupin-g-te-boterorit-2018.jpg

Trajneri i Chelseas, Antonio Conte, e ka pranuar që nuk mund ta ndalojë Eden Hazard së larguari nga Chelsea për Barcelonën.

“Eden është vërtetë një top lojtar, por e përsëris, unë jam trajneri dhe mund ta jap opinionin tim. Por vendimi final është gjithmonë i klubit”, tha Conte në një intervistë të publikuar në gazetën britanike Metro.

“Pres që Eden të luajë për Chelsean. Nuk është momenti i duhur që ta humbim një lojtar, apo lojtarët”, shtoi Conte

Komentet
Top