Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen

auto_diego-costa-1-780x4391484911755.jpg

Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar peshë

Largimi i Diego Costas nga Chelsea është çështje kohet. Sulmuesi spanjoll pritet të gjej një skuadër të re pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian, Antonio Conte.

Por, sipas tabloidit britanik, The Times, Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar shumë peshë në kohën e fundit.

Costa ka qenë pasi kohëve të fundit pasi i është dhënë leje që mos të stërvitet me Chlsean.

Reprezentuesi i Spanjës është në mes transferimit te Atletico Madrid dhe Milanit.

Komentet
Top