Coutinho: Të flasësh për Barcelonën është kompliment

Coutinho-Can.jpg

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka folur për interesimin e Barcelonës në tubimin e Brazilit.

Barcelona është e interesuar për lojtarin tash e një kohë.

“Të flasësh për Barcelonën është kompliment”.

“Kam kontratë me Liverpoolin dhe është e gjatë, pasi sapo kam rinovuar”.

Ai foli edhe për Brazilin ku tha se i gjithë përqendrimi i tij është aty.

Komentet
Top