Loading...

Damir Fazlliç: Lulzim Basha, politikani më budalla i Ballkanit!

basha-1.jpg

Kryetari i PD Lulzim Basha ndodhet tashme mes nje kryqezate te pameshirshme jo vetem nga kundershtaret e tij politik, por edhe nga njerezit e tij, deri dje, me te afert. Askush nuk e priste qe Basha te sulmohej ashper edhe nga nje prej miqve te tij si Damir Fazlliç, i cili nepermjet nje postimi ne twitter qartazi dhe pa dorashka e ka etiketuar Bashen si “politikanin me budalla te Ballkanit”, duke ju referuar me kete rast skandalit te kreut te PD me lobimin ne SHBA nepermjet ruseve. Fazllic pervec komentit ka shkuar edhe me tej duke publikuar edhe linkun e gazetes investiguese “Mother Jones”, lidhur me aferen e Bashes me ruset.

Postimi

Damir Fazlliç
@FazlicDamir
6h6 orë më parë

Duke varrosur PD, partinë qe permbysi komunizmin shqiptar. Forrest Gampi i politikes Lulzim Basha shkon për te fituar. Ai tani zyrtarisht është politikani më budalla në Ballkan, nje detyre kjo jo e lehtë nga çdo aspekt. #Albania #PD #RunForrestRun #Basha

Komentet
Top