Loading...

“Dashuria në shikim të parë” i Victoria Beckham me Davidin – FOTO

0-22.jpg

E famshmja Victoria Beckham ka zbuluar në mënyrë shumë të sinqertë se kishte rënë në dashuri në shikim të parë me burrin e saj Davidin.

Historia e dashurisë së çiftit më të famshëm në botë ekziston mbi 19 vjet, edhe pse ish-anëtarja e grupit të njohur “Spice Girl”, Victoria, tani ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me dashurinë e saj të jetës. Ajo zbuloi se kur e ka takuar për herë të parë bashkëshortin e saj futbollist, ishte e dehur dhe kishte rënë në dashuri me të në shikim të parë.

Në numrin e ardhshëm, për muajin tetor të revistën së njohur britanike “Vogue”, 42 vjeçarja ka shkruar një letër drejtuar për veten, rininë e saj, duke zbuluar fillimin e historisë së saj të dashurisë para se të tregojë rreth pasigurive të saj në adoleshencë.

David, 41 vjeç, me gruan e tij Victorian, së bashku kanë katër fëmijë. Tre djemtë: Brooklyn – 17 vjeç, Romeo James – 14 vjeç, Cruz David – 11 vjeç, dhe vajzën 5 vjeçe, Harper Seven.

0b

0c

0d

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media