De Biasi drejt klubit të Superligës kineze, ka ofertë edhe nga Spanja

zyrtari-i-fshf-s-euml-sulmon-de-biasin-ishe-trajner-pa-identitet_hd1.jpg

Tashmë ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka ofertë nga Kina, por edhe nga kampionati spanjoll.

Trajneri italian dje dha dorëheqja nga pozita e tij e si trajner i Kombëtares shqiptare dhe është duke e menduar një aventurë të re.

Sipas medieve italiane skuadra kineze Tianjin Teda ka interesim për trajnerin.

Për trajnerin që e dërgoi Shqipërisë në Kampionatin Evropian ka edhe një ofertë nga Spanja.

Suksese me Shqipërinë kanë bërë që De Biasi të ketë oferta edhe në të kaluarën në drejtim të tij.

Komentet
Top