De Biasi e ‘vajton’ Shqipërinë në mediat italiane

De-Biasi-653x420.jpg

Kombëtarja e Shqipërisë do ta sfidojë Italinë më 24 mars në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian në Palermo, përcjellë Arbresh.info.

Përzgjedhësi i Kombëtares, Gianni De Biasi në një intervistë për ‘Gazeta Dello Sport’ e ka vajtuar Shqipërinë duke folur për mungesat e rëndësishme. “Mërgim Mavraj i Hamburgut mungon pasi është i lënduar. Berat Xhimshiti i Avellinos është i lënduar derisa mungon Etrit Berisha i Atalantas i skualifikuar. Nuk do të jetë lehtë përballë Belottit dhe Imobbiles”, ka thënë Gianni De Biasi

Komentet
Top