De Biasi publikon listën e lojtarëve të ftuar

kombetarja-kuq-e-zi.jpg

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë dhe miqësoren kundër Bosnjës me 28 mars.

Në listë ajo që bie në sy është sërish mungesa e Berat Gjimshitit, ndërsa në mbrojtje është grumbulluar sërish Vrederik Veseli.

Në mungesë të Etrit Berishës që është i suspenduar është ftuar talenti i Lacios, Thomas Strakosha.

 Lista e plotë:

Komentet
Top