Loading...

De Biasi: Shqipëria ime në grup me Italinë dhe Spanjën

1826661.jpg

Gianni De Biasi do të ketë përballë në kualifikueset e botërorit “Rusi 2018” vendin e tij, Italinë.

Në një koment të bërë në faqen e tij në Facebook, mbi shortin e hedhur në Shën Petërburg, De Biasi e cilëson ‘Shqipërinë vendin e tij’.

“Shorti i botërorit ‘Rusia 2018’; Shqipëria ime me Spanjën, Italinë, Izraelin, Maqedoninë dhe Lihtenshtejnin”, komenton trajneri i kombëtares kuqezi.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media