Loading...

Dehari demanton foton me Ahmetin, fton Thaçin, Selën dhe Kasamin në Kërçovë – VIDEO

0-17.jpg

Kryetari i komunës së Kërçovës Fatmir Dehari në një intervistë flet për jetën, punën si dhe të ardhmen e komunës së Kërçovës. Duke u pyetur ‘’Cili politikan është më i keqë në Maqedoni ’’ – ai përgjigjet duke menduar se politikani më i dështuar është ish kryeministri Nikolla Gruevski.

Njëkohsisht Kryetari i Komunës së Kërçovës z. Fatmir Dehari u shpreh se ndjehet fajtor dhe përshpejtues i vdekjes së nënës së tij pasi që nga mosha 15 vjeçare ishte larguar nga shtëpia dhe ishte kyqë në shumë lëvizje studentore në Prishtinë.

Fatmiri demantoi edhe foton që u publikua disa ditë më parë në shumë portale me titull ” BDI forcohet çdo ditë, Ahmeti dhe Dehari darkë pune ” duke thënë se ai takim nuk ka qenë takim pune por atë ditë ai është ftuar nga lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahmeti, Dehari shtoi se edhe po të vijë Menduh Thaçi, Ziadin Sela ose Bilall Kasami në Kërçovë dhe të ftojnë në darkë Fatmirin ai do të jetë prezent aty pasi është Kryetari i Komunës së Kërçovës.

Komentet

Leave a Reply

Top