Deklaratë e çudtshme e Piques

Gerard-Pique-dhe-Javier-Mascheran.jpg

Futbollisti Gerard Pique ka qenë përsëri i qartë dhe i drejtpërdrejtë: “Do të më pëlqente t’ju kujtoja se kur erdhi Luis Enrique, vinim nga një m… absolut dhe me të kemi fituar ‘Tripletën’.”

Mbrojtësi katalanas, një nga ata që nuk e ka problem të shprehen, ka përdorur fjalë të forta për të dalë në mbrojtje të trajnerit të tij, i cili është kritikuar shumë pas humbjes 3:0 të pësuar nga Barcelona në ndeshjen e parë të çerekfinaleve të luajtur kundër Juventus në mesjavë

Komentet
Loading...
Top