Demi Lovato me pamje të re

auto_unnamed1476787699.png

jo zbuloi pamjen e saj të re, me flokët e saj bionde pasi doli në skenë në Meksikë.

Demi Lovato vazhdoi të dëshmoi se biondinat argëtohen më shumë teksa mori pjesë në një sesion fotografik për Koleston kompaninë e ngjyrës së flokëve në qytetin e Meksikës, shkruan Daily Mail.

Princesha e pop-it, 24 vjeçare, një ambasadore për markën globale të flokëve, valëviste këmbët e saj në një fustan të shkurtë ngjyrë bezhë dhe taka të kuqe.

Demi kishte kombinuar ngjyrën e këpucëve me atë të buzëkuqit dhe të thonjve, ndërsa flokët i kishte kapur me bishtalec në njërën anë

Komentet
Top