Loading...

Demi ‘ndez’ rrjetin, nxjerr të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes

q31497519498.jpg

Llogaria e saj në Instagram nuk përmban asgjë tjetër pos imazhe seksi që çmendin 4.5 milionë ndjekësit e saj.

Dhe Demi Rose ka vazhduar që të tregojë linjat e saj seksi trupore, derisa ka publikuar fotografi tjetër nga pushimet në Santorini, në Greqi të enjten, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja ka ekspozuar format e saj perfektë në çdo pëllëmbë, duke pozuar pranë detit.

Ajo nuk ka hezituar që të tregojë gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante që ka, duke ndezur rrjetin

Komentet
Top