Di Maria, opsion për Barcelonën

auto_hi-res-bd8fb118360c79d222afe2ddfdbd413e_crop_north1502600107.jpg

Barcelona mund të tentojë ta transferojë yllin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, sipas Marca.

Katalunasit janë dobësuar nga shitja e Neymar te PSG, dhe e shohin ish-yllin e Real Madrid si një opsion, sidomos nëse nuk arrijnë që ta transferojnë Philippe Coutinho-n ose Ousmane Dembele-në.

Komentet
Top