Loading...

Dj nga Kosova që dëshiron të bëhet dhëndër Tetove – VIDEO

4c89-4f3f-4f7f-9a35-f8a9ba5aecad.jpg

I njohur për publikun tetovar dhe më gjërë si Dj Eroll, në një intervistë për Pastel në TV21 ka rrëfyer më në fund detaje nga jeta private dhe dashurinë 2 vjeçare me vajzën tetovare. Ai ka kohë që studion dhe vepron në këtë qytet…Ndiqni videon 10 minutëshë më poshtë…

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media