Djali i Çiljetës e ka zgjedhur nusen dhe e do më shumë se mamin

auto_ciljeta1464517920.jpg

Edhe pse ende i vogël, djali i këngëtares së njohur shqiptare, Çiljeta, ka gjetur nusen e tij.

Fernando ka treguar se nusja e tij është Coco, vajza e Inis Gjonit. Ndëra kur nëna e tij e pyet se kë ai do më shumë, Fernando nuk heziton të thotë se është Coco, por më vonë më me insistimin e Çiljetës djaloshi ndryshon përgjigje.

Gjithsesi Fernando ka bërë një zgjedhje të mirë pasi vajza e Inisit është mjaft e bukur.

Komentet
Top