Loading...

Djaloshi nga Tetova u mbyt në liqenin e Strugës

13770265_10209460329561115_1397909283785489682_n.jpg

S I. nga fshati Kamjan i Tetovës ka ndërruar jetë para pak orësh përkundër përpjekjeve të ekipit mjekësor të spitaleve në Strugë dhe Shkup, njoftoi MPB-ja

Sipas policisë trupi i 24 vjecarit sot është nxjerrë nga liqeni rreth orës 15.30 ku është dërguar në spital dhe rreth orës 20.15 ai ka ndërruar jetë.

Siç mësohet S.I ka vozitur anije ku më pas ka kërcyer në liqen dhe më nuk është shfaqur ku ekipet e shpëtimit kanë arritur të gjenë trupin e tij pa ndjenja.

Menjëherë pas nxjerrjes nga uji janë marrë masa, por sistemi nervor nuk ka funksionuar, ku ekipi mjekësor i Strugës e kanë dërguar menjëherë në Spitalin Klinik në Shkup.

11755899_10153580485464739_5828030936147833161_n

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media