Loading...

Donika Kadaj – Bujupi rikthehet në AAK

a-124-778x450.jpg

Donika Kadaj – Bujupi është rikthyer në shtëpinë e vjetër.

Ajo i është ribashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe këtë e ka konfirmuar vetë kryeministri dhe kryetari i kësaj partie, Ramush Haradinaj.

“Me deputeten e Kuvendit, Donika Kadaj-Bujupi, bashkëbiseduam për zhvillimet aktuale politike në Kosovë. Nga sot, Donika i rikthehet Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Rrugëtimin nëpër proceset politike në vend do ta vazhdojmë bashkërisht”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Komentet
Top