Donnarumma: Nuk e kam menduar kurrë largimin!

auto_donnarumma-780x4391478587521.jpg

Gianluigi Donnarumma u ka kërkuar falje tifozëve të Milanit, ndërsa ka thënë se kurrë nuk e ka menduar largimin.

Donnarumma u dha fund fjalëve duke rinovuar me Milanin deri në vitin 2021.

“Jam i kënaqur dhe krenar që jam pjesë e Milanit.

“Kam lindur dhe jam rritur me këtë klub dhe nuk ka pasur asnjë dyshim në zemër se a do të qëndroj”

“Më vjen keq prej fansave, por e them edhe një herë, nuk kam menduar largimin dhe tollovinë që është krijuar”.

“Duhet t’i falënderoj për mbështetjen që kanë treguar për mua në këto dy vite”, ka thënë Donnarumma.

Komentet
Top