Loading...

Dramë në Tetovë, 38 vjeçari futet në shtëpi dhe rrëmben vajzën 18 vjeçare

Perdhunim-ne-Tetove-780x439-640x360.jpg

Një vajzë e moshës 18-vjeçare nga Tetova është rrëmbyer nga shtëpia e saj nga një person i moshës 38 vjeçare, ndërsa e ëma e saj është sulmuar fizikisht.

MPB sot ka njoftuar se rasti në polici është denoncuar nga F.S. Ajo ka thënë se 38-vjeçari D.K rreth orës 19.99 ka ardhur në shtëpinë e tyre dhe me dhunë ka rrëmbyer vajzën e saj.

Kur nëna ka tentuar t’i kundërvihet, ai e ka goditur dy herë në kokë dhe me dhunë e ka future vajzën e saj në makinë.

Për një kohë të shkurt policia e ka gjetur vajzën dhe 38-vjecarin dhe më pas janë dërguar në stacionin policor në Tetovë.

Komentet
Top