Dua Lipa në lidhje me Calvin Harris?

DuaLipa-780x439.jpg

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, po flitet se është prishur nga i dashuri Isaac Carew për tu lidhur me Calvin Harris.

Dua flitet se ka krijuar afërsi me DJ e njohur Calvin Harris, i cili kohë më parë ka qenë në lidhje me Rita Orën, shkruan TheSun.

Kohë më parë këngëtarja ka qenë në lidhje me Isaac Carew, nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja dhe ajo duket se ka diçka me Calvinin.

Thuhet se Dua është fanse e madhe e DJ dhe se është folur për një bashkëpunim të mundshëm mes dyshes.

Dyshimet janë shtuar kur artistja ka përshëndetur Calvinin në një intervistë para një numri të madh spektatorësh.

Komentet
Top