Dua Lipa nuk e harron ish të dashurin, ja çfarë bën ajo

DuaLipa-780x439.jpg

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë në lidhje me modelin britanik Isaac Carew.

Pas përqarjes së çiftit dhe lëkundjeve në lidhje, bujë të madhe bëri lajmi për ndarjen e tyre.

Së fundmi modeli britanik ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram dhe ajo që bije në sy është se Dua Lipa e ka pëlqyer atë.

Ky fakt na qon tek pista e dyshimit se mund të ketë ende diqka mes tyre, por derisa asgjë nuk është zyrtare, mbetet të shihet!

Komentet
Top