Duel i ashpër Milan – Juventus për një ish-rossoner

346243_heroa.jpg

Skuadra italiane e Milanit është duke planifikuar rikthimin në skuadër të Thiago Silva, i cili nuk është duke e pasur hapësiren e nevojshme te PSG pas emërimit të Unai Emery si trajner.

Sipas mediave italiane, Milan do të tentojë rikthimit e Silvas, por dukët që në garë ka hyrë edhe rivali i përjetshëm Juventus, pasi mediat italiane bëjnë të ditur se raportet e mira ndërmjet Allegrit dhe mbrojtësit brazilian mund ti alarmojnë zyrtarët e Milanit, të cilët janë të sigurtë se dëshira e Silvas ka vetëm një emër, Ac Milan.

Komentet
Top