Loading...

E mbani mend Bjordin e BB2, ja si duket ai sot! – FOTO

bjordi-mezini-dhe-adela.jpg

A e mbani mend Bjordin e Big Brother Albania 2?! Atë djalin e urtë që u dashurua me “zysh” Adelën dhe dhuruan spektakël bashkë për disa kohë brenda dhe jashtë Big Brotherit?!

Bëhet fjalë për Bjordi Mezinin, i cili tani është transformuar në një burrë i vërtetë, i cili të imponon respekt… Ky është efekti i viteve që ikin si pa u ndjerë.

Shikoni imazhet e mëposhtme për ta verifikuar.

bjordi-mezini-shik

bjordi-mezini-1_1458945335-1869399

bjordi-mezini-me-nje-femr-tjeter

Komentet

Leave a Reply

Top