E zjarrtë në të kuqe, 20 vjeçarja heq sytjenat dhe…

q11494402625.jpg

Njerëzit e kanë parë Hailey Baldwin të kuqe, por jo në mënyrën që e mendoni.

20 vjeçarja ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar me fotot e fundit për ModelCo, për kampanjën e re të grmit Hailey Baldëin for ModelCo, përcjell Bota sot.

Ajo shfaqet tejet seksi në këtë set fotografik, teksa pozon topless dhe mban gjoksin me duar.

Hailey duket e mahnitshme derisa tregon linjat perfekte trupore

Komentet
Top