Edhe fëmijët e VIP-ave sikletosen nga prindërit

04.jpg

Edhe fëmijët e VIP-ave nuk janë imunë nga ndjesia e bezdisjes nga prindërit e tyre. Cindy Crawford thotë se vajza e saj 14-vjeçare, Kaia Gerber është e tmerruar nga prezenca e nënës së saj në rrjetet sociale.

“E di që ndihesh në siklet kur unë përdor shumë hashtage”, ka thënë supermodelja 49-vjeçare për vajzën e saj në një program të The Thick, ku Kaia interviston nënë e saj.

Cindy i tha vajzës së saj, e cila ka premisa për modele: “Unë dhe babai juaj u kemi folur gjithmonë ty dhe vëllait tënd, Presley, lidhur me gjërat e papërshtatshme në rrjetet sociale, dhe ju jeni të dy shumë të mirë duke kontrolluar gjithçka para se të bëni diçka që ne nuk do të na bënte krenarë.

Komentet
Loading...

Leave a Reply

Top