Edhe këngëtarja tetovare u lëndua mbrëmë në “Barcode”

20134617_10211872492760082_425574200_n.jpg

Mbrëmën incidentit të armatosur në kafeterinë “Barcode” nuk i ka shpëtuar as edhe këngëtarja tetovare Elita Ziberi e grupit XXL Band. Sipas informacioneve të portalit Shqipmedia Elita ka qenë edhe perfomuese mbrëmë në këtë kafeteri dhe nga tollovia e krijuar ajo është lënduar lehtë dhe lëndimi i saj nuk është serioz.

Komentet

0 thoughts on “Edhe këngëtarja tetovare u lëndua mbrëmë në “Barcode””

 1. tomi says:

  Per cfar flet ky se nuk e kuptoj! Mos eshte cmend ky?

 2. Diaspora says:

  Shiko ky zoteria me posh as nuk e kupton cka lexon ose injoron, o popull azgje nuk eshte e rastesishme ketu ska nevoj te cuditena me ket zotri (grubi).si populli edhe politikanet ton e njejta gje eshte ene ne kosov. Po faj e ka vetem populli se i mban ne sken politike kto njerez qe punojm vetem per veten e tyre dhe rethin e tyre. Zero sinqeritet , zero pergjegjesi,zero drejtesi etj nuk mundohen te mbesin ne histori si heroj po si por si parardhes te pasur per te ju len femijeve vet pasuri se cka bohet me njerzit ska gajle askush gjithcka e koruptume ene na ka faj grueski, jo ska faj aj se punon per popullin e vet, po na kan fajn kto tonet e ma shum populli se ne i zgjedhim kto, mundet dikush te thote ne vjedhe se me para shkijet i kan vjedh kto gjera po jo pse te vjedhen e populli te jetoje ne mjerim po neve, une nuk jam ati bdi por jam anti politikaneve shqiptar ne maqedonise ska ma tmir se kto,medijat duhet ta ngren vetedijen e popullit e jo ti orientojn ne drejtime te caktura. Une jetoj jasht dhe me vjen keq qe jemi ne kete gjendje si popull. Une i kisha lut usheheqesit e diasporave ne Amerik dhe Europe te zgjedhi di ose tre shqiptar te sinqert per te kriju nje forc te re politike me sinqeritet maksimal e udhehequr nga diaspora duke filluar nga konfiskimi i kapitaleve te politikaneve aktuall e deri te organizimi i jetes me te mir deri te i me i varferi

 3. GV says:

  hahahah, ej nuk di cka te shkruj haahahahahahahah

  ej mfalni lotet e gazit smund ti ndal ….

  ahahah prodhimi i “univerziteteve” shqiptar ahahahahah

  hey ndegjoni ketu :

  MOS
  I CONI FMIT NE ATO “UNIVERZITETE”… NE I PACI I PARET HAROM CONI FEMIT
  TUJ TE “SRUDIOJN” NE “UNIVERZITETET” SHQIPTARE se nje dit do va varin
  fotogarfin e milloshevicit ne dhom tu kujtu se esht Adem Jashari ose
  CEGI VARA !

  Ska perparim me at shkollim ! Dallimi ne mes atij pa
  shkollim fillor dhe atij qe ka “studju” ne univerzitete shqiptare esht:
  Njeni esht i paditur e ai tjetri poashtu i paditur, por me dokument !

 4. ardi says:

  shajfe be stillin niher si e ka mar

Top