Edhe për Luanën nisin pushimet

luana-21-690x518.jpg

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka lënë pas çdo angazhim në punë për të pushuar pak.

Ajo ka filluar pushimet dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

“Pushimet e para prej kohësh” shkruan Luana sipër fotos në të cilën shihet se është në aeroplan, por nuke ka bërë të ditur destinacionin se ku po shkon.

Pas lansimit të këngës ‘Benzina’, Luana ka qenë e angazhuar me disa performanca në vende të ndryshme.

Komentet
Top