Loading...

Edi Rama vizitoi restoranin e tetovarit në Danimarkë

rexhepi.jpg

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dje ka qenë mysafir në restoranin “Noma” e kuzhinierit më të famshëm në botë me prejardhje nga Tetova, Rene Rexhepit, mëson portali Shqipmedia.

Një pjesë e stafit nga Tetova të lumtur nga prezenca e tij nuk kanë nguruar që të bëjnë foto dhe këtë ta postojnë në Instagram…

Komentet
Top