Loading...

EKSKLUZIVE: Forca të mëdha policore nisen drejt fshatit Goshincë – FOTO

0a17.jpg

Reporteri i gazetës “Lajm” ka fotografuar një konvoj policor të përbërë nga “xhipa” dhe “picgauerë” duke lëvizur në rajonin e Likovës. Fotografia është bë në afërsi të fshatit Sllupçan, deri sa konvoji ka lëvizur në drejtim të fshatit Likovë, prej nga shkohet deri në fshatin Goshincë.

Gazetari i “Lajm”-it nga tereni poashtu informon se tek penda e Gllazhnjës mbi fshatin Likovë është vendosur një punkt policor, i cili nuk po lejon gazetarët të shkojnë në fshatin Gushincë, me arsyetim se tereni nuk është i sigurtë. sipas informatave të fundit, disa “picgauerë” kanë kaluar pendat e Likovës dhe janë afruar në Goshincë./Lajm

0

0a

0b

0c

Komentet

One thought on “EKSKLUZIVE: Forca të mëdha policore nisen drejt fshatit Goshincë – FOTO”

  1. ardian says:

    Po qfar pzgaverav jon ta qifsha baben e nonen e gazetarit po ceki jon shkije gjerman a qka muti jon thirr ne thaqin e karit tju moron Agim ramadani sali qekaj adem jashari shkelzen haradinaj ata kan vdek per ket tok Ju ton keni shkel mbiemrin gjakun e Tyre ata mo nuk zgjohen nisne a pet mos pju mnrojn kta hajnat tjer

Leave a Reply

Top