Loading...

Ekskluzive me cilin shtet do të luaj Kombëtarja ?!

11990599_956734544385527_7819569728547567304_n.jpg

“Ne do të përgatitemi në Austri, do të luajmë një miqësore me Gjermaninë, njëprovë e vërtetë nëEuropian  nuk është vetëm skuadra, por një popull i tërë”, ka deklaruar DeBiazi për median italiane.

Ndërkohë është pyetur nëse Italia dhe Shqipëria takohen nëEuropian DeBiazi u shpreh“Unë bëj profesionistin, drejtoj skuadrën shqiptare, kundërshtarët e tjerë janë të gjithë njësoj. Ndoshta këndoj “Fratelli d’Italia” para ndeshjes, por kur arbitri të fillojë takimin, betohem, bëhem shqiptar

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media