Loading...

“Elita 5” vjen me këngë dhe videoklip të ri

maxresdefault.jpg

Dy këngë dhe një videoklip i ri janë duke u përgaditur nga “Elita 5” që së shpejti do të publikohen dhe besoj se do i pëlqeje publikut ka thënë këngëtari Arif Ziberi. Ndiqeni videon më poshtë:

Komentet
Top