Loading...

Elvis Naçi: Nuk jam kërcënuar nga drejtuesi i BFIM-së, Sulejman Rexhepi

13516306_1037479759669372_7810286793523379769_n.jpg

Rreth lajmit te publikuar disa dite me pare: Sulejman Rexhepi kercenon hoxhe Elvis Nacin vjen reagimi nga ky i fundit:

Te nderuar Vellezer dhe Motra ju informoj se lajmi per nje debat apo se kam patur nje kercenim nga drejtuesi i Bashkesise Islame Shqiptare ne Maqedoni Sulejman Rexhepi eshte i pavertete, eshte nje sqarim i sinqerte ne veçanti per te gjithe Vellezerit dhe Motrat Shqiptare qe jetojne ne Maqedoni te cilet jane shqetesuar shume!

Ju lutem shperndajeni te sqarohet ky keqkuptim. I Madhi Zot ju begatofte dhe nderofte.

Komentet
Top