Enca e quajti plehrë, aktori i njohur i humorit i ktheu këtë përgjigje

Enca-haxhia-kryesore-1-685x380.png

Enca më në fund ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar, “Ciao” dhe tashmë po e shohim të shpërndarë në ccdo rrjet social.

Përvecc miqve të saj dhe fansave të shumtë, “Ciao”-n e ka shpërndarë edhe aktori tashmë i njohur i humorit, Kimikati apo sicc njihet me emrin e vërtetë, Olsi Bylyku.

“Edhe pse më ka thënë që jam 1 plehrë, suksese Enca!”, – shkruan aktori në Instagram. Sigurisht, fjala e përdorur nuk ka qenë në kuptimin e saj të drejpërdrejtë por në formë humori, nëse është ashtu sicc thotë Kimikati. Apo këngëtarja e “Boë Down” është nxehur me humorin e aktorit, sepse ajo ishte një nga personazhet e ironizuar nga aktori në edicionin e kaluar të Portokallisë.

Fundja, këngëtarja njihet për temperamentin e saj të qetë dhe për komunikimin mjaft miqësor që ka me të gjithë

Komentet
Top