Loading...

Enca konfirmon të dashurin (Foto)

79503800_79511200.jpg

Këngëtarja nga Shqipëria, Ruensa Haxhiaj ka konfirmuar se ka një të dashur, pasi ka publikuar një fotografi ku shihet një bisedë ndërmjet këngëtares dhe dhe të dashurit të saj.

Ishte Enca që shkruajti e para fjalët si: “Ej, jam shumë keq, duhet të dalim”.

Përgjigja e të dashurit të saj ishte mjaft e burrërore: “Pse, çfarë ke. Ka ndodhur ndonjë gjë. Duhet të vrasë dikë apo çfarë”.

Pasi ka publikuar këtë fotografi të bisedës së saj me të dashurin, Enca gjithashtu ka shkruajtur: “E dua të dashurin tim”.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media