Loading...

Enca provokon me …

1-enca-provokon.jpg

Enca Haxhia vazhdon të mbajë të eksituar fansat, pas muzikës tash edhe me fotografi provokues. Këngëtarja shqiptare, e cila gjatë këtij viti bëri bujë me hitin e saj “A po t’pëlqen”, nuk po lejon t’i ikë vëmendjes së fansave. Kështu, bukuroshja ka zgjedhur të realizojë disa foto shumë provokuese dhe seksi, të cilat do të arrijnë në dorën e lexuesve përmes revistës Grazzia, ku ajo pushton edhe ballinën. Fotografitë janë realizuar nga fotografi Avni Selmani dhe nxjerrin në pah elemente të gjoksit dhe këmbëve të saj. Bukuroshja duket se është bërë edhe imazh i ri i Golden Eagle, pasi ka postuar edhe një foto tjetër seksi duke mbajtur kanaçen e kësaj pije energjike.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media