Enca: ‘Sikur jam vajzë e Aleksandër Gjokës…'(Foto)

enca-haxhia-foto.jpg

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga vajzat e reja në botën e muzikës shqiptare, e cila ka fituar tashmë suksesin e saj jo vetëm falë zërit.

Në një nga postimet e saj të fundit ajo ka vendosur një mbishkrim komik

“Si me qenë vajza e Aleksandër Gjokës…”-shkruan ajo duke e shoqëruar me icona që tregojnë fytyrë të qeshur ka bërë këtë koment pasi këto ditë ka probleme me zërin. Ajo është ngjirur, dhe duket sikur ka ngjyrën e zërit të rokerit dhe të pa zëvendësueshmit Aleksandër Gjoka.

Komentet
Top